نسخه فارسی النسخة العربية Türkçe Versiyonu English Version
دسته بندی پخش موسیقی

برندهای خودرو برندهای ساعت برندهای طلا و جواهر برندهای پوشاک برندهای مبلمان برندهای دکوراسیون برندهای ساختمانی برندهای ورزشی

برندهای ساختمانی

0

نمای مدرن ساختمان

× حذف تبلیغات
[تولید کننده پنجره ترمال بریک و نمای کرتین وال]
Boosted (0) پنجره و نمای پیشینه صنعت توس
نمای مدرن ساختمان

مقاله نمای مدرن ساختمان با تصاویر با کیفیت


قبل از معرفی انواع نمای مدرن ساختمان، کمی به این مبحث جذاب می پردازیم. با لاگین برندز همراه باشید.

نمای ساختمان به قسمت بیرونی طراحی یک ساختمان که مهم ترین قسمت خارجی آن است گفته می شود. نمای ساختمان باید دارای مقاومت بسیار بالا و خوبی باشد، زیرا در قسمت خارجی ساختمان است و می تواند متاثر از عوامل خارجی و آب و هوایی دچار آسیب های بسیاری شود. از این جهت، انتخاب مصالح و موارد اصولی برای طراحی و ساخت قسمت خارجی ساختمان بسیار مهم و قابل توجه است. از طرف دیگر باید این نکته را در نظر داشت که از لحاظ زیبایی شناسی معماری، نمای ساختمان نقش مهم و حیاتی در زیبایی یک ساختمان بازی می کند و قطعا دارای نقش تعیین کننده ای در رابطه با این موضوع دارد.

از بعد اقتصادی قضیه هم نمی توان غافل شد. امروزه بازار عرضه مسکن به اندازه ای رقابتی و پرفشار است که پیمانکاران، سازندگان و تامین کنندگان مسکن با ارائه طراحی های ساده و قدیمی نمی توانند پیشرفتی را در کارنامه کاری خود ثبت کنند. طراحی و ساخت نمای ساختمان، خصوصا نمای مدرن طبق اصول معماری و عمرانی و مطابق با سلایق مختلف از سخت ترین و مهم ترین بخش های کار یک طراح و معمار است. در معماری معاصر و در بخش طراحی و ساخت نما اغلب پروژه ها با استفاده و بهره گیری از طراحی نمای کلاسیک و طراحی نمای مدرن، طراحی و تکمیل می شوند.

جالب است به این نکته توجه خاصی شود که در ساخت و ساز و طراحی و ساخت یک پروژه، طراحی نما و در کل طراحی و ساخت سازه براساس تفکرات پیمانکاران و طراحان انجام می شود و از این جهت می توان گفت که برآیند تفکرات پیمانکاران و طراحان پروژه را می توان در نما و کل پروژه مشاهده کرد.

نمای مدرن چیست؟ بررسی کلی نمای ساختمان های مدرن


نمای مدرن ساختمان

نمای مدرن ساختمان
در یک تعریف کلی از نمای مدرن و معماری مدرن می توان این گونه گفت که سادگی در طراحی و اشکال و در کل سازه و ساختمان را در کنار تمرکز بر کاربردی بودن و کارایی بالا و پرهیز از اضافه کاری و موارد اضافی در طراحی، به معنای طراحی و نمای مدرن است.

از بارزترین ویژگی ها و خصایص این سبک از نمای ساختمان می توان به استفاده کردن از مصالح روز مانند استیل و شیشه اشاره داشت. علاوه بر موارد گفته شده می توان به موارد دیگری اشاره کرد که به شدت مورد استقبال بازار عرضه و مشتریان است و در طراحی نمای مدرن ساختمان از آن بسیار استفاده می شود. در طراحی این نماهای ساختمان و سازه ها، سادگی نما و سادگی طراحی اصل بسیار مهمی است که بسیار موردتوجه طراحان و پیمانکاران است. فضاهایی که هماهنگی هندسی بالایی دارند و به شدت از قانون و اصول سادگی پیروی می کنند.

به کارگیری پنجره هایی که از یکپارچگی و طراحی ساده و خلاقانه تشکیل شده اند و استفاده از مصالح ساختمانی و مواد و ابزارهای ساختمانی به شدت محدود را می توان از دیگر ویژگی های طراحی های نماهای مدرن و سازه های مدرن دانست.

نمای مدرن ساختمان
طراحی نمای مدرن ساختمان دارای انواع مختلفی است که در ادامه به آن ااره خواهیم داشت. طراحی نمای مدرن و سازه، طراحی نمای پست مدرن ساختمان و سازه، طراحی نمای مدرن هندسی ساختمان و سازه، طراحی نمای مدرن مدولار ساختمان و سازه از انواع مختلف طراحی نمای مدرن ساختمان و سازه هستند که اشاره ای به آن ها داشتیم. از مواردی که در طراحی های امروزی بسیار مورد استقبال و توجه قرار گرفته طراحی چندوجهی یا چند کاربرده است.

بررسی جامع انواع نمای مدرن ساختمان


نمای مدرن ساختمان

نمای مدرن فلزی


نمای مدرن فلزی

نمای مدرن فلزی

نمای مدرن فلزی
استفاده از نمای فلزی در گذشته فقط محدود به پروژه های صنعتی و فضاهای کارگاهی بود، اما امروزه داستان دیگری برای نماهای فلزی رقم خورده است. رایج شدن استفاده از نمای فلزی در ساخت و طراحی پروژه های مسکونی و ادری اتفاقی است که برای این نماها افتاده است. از مصالح ساختمانی که اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته و در مرکز توجهات است، فولاد کورتن است.

در معماری و طراحی نماهای مدرن ساختمان و سازه ها از این مصالح استفاده می شود و باعث زیبایی نما می شود. با توجه به این نکته که فولاد کورتن رنگ اکسید شده است اما مقاومت بسیار بالایی در برابر فرسایش، خوردگی و دیگر عوامل مضر دارد. دلیل این مقاومت بسیار بالای فولاد کورتن در آلیاژ کروم و آلیاژ مس موجود در لایه اکسید شده این فولاد نهفته شده است که به نوعی نقش حفاظتی را بر عهده دارد.

نمای مدرن سنگ طبیعی


نمای مدرن با سنگ طبیعی

نمای مدرن با سنگ طبیعی

نمای مدرن با سنگ طبیعی

نمای مدرن با سنگ طبیعی
نمای سنگی از نماهای موردعلاقه انسان ها در طول تاریخ بوده است. نمای سنگی دارای انواع رنگ ها است و پتانسیل زیبایی بخشی بسیاری به نما و محیط دارد. شاید علاقه انسان ها به طبیعت و رنگ ها از مهم ترین عوامل به کارگیری بسیار زیاد نمای سنگی در گذشته و حتی حال بوده است. علاوه بر آن چه ذکر شد، نقش حفاظتی و امنیتی نمای سنگی را به هیچ عنوان نمی توان و نباید دست کم گرفت. آگاهی بر این نکته که سنگ ها عایق گرما و رطوبت هستند بسیار مهم است. از طرفی سختی و مقاومت بسیار بالا را هم باید در نظر گرفت. این نکات باعث جلوگیری از بروز حوادث مختلف به علت عوامل خارجی و آب و هوایی می شوند.

نمای چوبی مدرن


نمای چوبی مدرن نمای چوبی مدرن

نمای چوبی مدرن

نمای چوبی مدرن
عنصر چوب از زیبایی های چشم نواز و جالب طبیعت است. طبیعت همیشه زیبایی و شگفتی های بسیاری برای انسان ها داشته است. در طول تاریخ انسان ها بیشترین الهام بخشی را از طبیعت گرفته اند. این واقعیت که چوب، عنصری زیبا و بادوام و با کیفیت است بر کسی پوشیده نیست. البته بهتر است این نکته را هم در نظر داشته باشیم که چوب و به طور کلی نماهای چوبی ممکن است کمی آسیب پذیرتر از دیگر نماها باشند. نفوذپذیری بالا در برابر رطوبت و نور خورشید و آسیب در برابر تغیرات آب و هوایی از جمله این موارد است. نفوذ آتش و خطر آتش سوزی شاید ترسناک ترین و محتمل ترین خطر در استفاده از نماهای چوبی باشد. البته در نظر داشته باشید که راه حل های هوشمندانه و خلاقانه ای برای این مشکلات وجود دارد.

نمای ساروج و گچ ساختمان مدرن


نمای مدرن ساروج و گچ

نمای مدرن ساروج و گچ
گچ احتمالا از پرکاربرد ترین مصالح در صنایع ساخت و ساز و صنایع دیگر است. گچ تاریخچه طولانی دارد و از گذشته مورد استفاده بشر قرار داشته است. از طرفی می توان از این ماده باستانی و پرمصرف در طراحی و ساخت نماها هم استفاده کرد. با یک طراحی هوشمندانه مبتنی بر اصول طراحی مدرن و معماری اصولی، زیبایی بالای نمای سازه شگفت انگیز خواهد بود.

از مزایای استفاده و به کارگیری گچ در بنا و سازه می توان به قیمت بسیار مناسب و ارزان این ماده در بین گزینه های دیگر اشاره کرد. از طرفی تنوع رنگ و نوع گچ ها باعث پرهیز از محدودیت در انتخاب برای پیمانکاران و طراحان می شود و نقش مهمی در زیباتر شدن بناها و سازه ها دارد.

نمای بتنی مدرن


نمای بتنی به سبک مدرن

نمای بتنی به سبک مدرن

نمای بتنی به سبک مدرن
اگر بگوییم که بتن در حال فتح قله های معماری نوین است، بیراهه نگفته ایم. بتن از مصالحی است که امروزه در کنار گچ نقش مهمی در معماری نوین بناها و پروژه های ساخت و ساز بازی می کند. شاید بتوان بتن را از بازیگران اصلی دانست.

بتن بافت سفید و خاکستری دارد و بسیار مقاوم است و به کم ترین نگهداری و توجه نیازمند است. زیبایی مهم ترین فاکتور برای به کارگیری بتن در نمای ساختمان و سازه ها است که حقیقتا این مورد در کنار طراحی خلاقانه پتانسیل بالایی را در دسترس قرار می دهد. پنل های بتنی در اصظلاح بتن اکسپوز نامیده می شود مه امروزه بسیار در معماری مدرن مرسوم شده است.

نمای ساختمان مدرن شیشه ای


نمای مدرن شیشه ای

نمای مدرن شیشه ای

نمای مدرن شیشه ای
شیشه را می توان در دسته لوکس ترین و محبوب ترین مصالح پرکاربرد در صنعت ساخت و ساز قرار داد. استفاده از شیشه در طرحی و ساخت نما و سازه ها از چند دهه گذشته بسیار پرطرفدار و ترند بوده است و همیشه در مرکز توجه معماران و طراحان و پیمانکاران متعددی بوده است. از مهم ترین فواید و مزیت های استفاده از شیشه ها در نما و سازه را می توان نورگیر کردن محیط داخلی سازه ها دانست که علاوه بر زیبایی خارجی در سازه، باعث زیبایی محیط داخلی هم می شود که به نوبه خود این مورد هم بسیار قابل توجه است. دریافت نور خورشید و نگهداری آن دو ویژگی مهم نماهای شیشه ای هستند.

نمای جی. اف. آر. سی مدرن


نمای مدرن Gfrc

نمای مدرن Gfrc
احتمالا ناشناخته ترین موردی که در این مقاله وجود دارد، همین نمای جی اف آر سی باشد. به احتمال بسیار بالا تا به امروز حتی اسم همچین چیزی هم به گوش شما نخورده باشد. البته در نظر داشته باشید که این مورد در کنار جدید بودن، بسیار مدرن است و با استفاده از متدهای معماری و عمرانی بسیار پیشرفته ای و با بهره گیری از فناوری های های تک (Hi-Tech) طراحی و ساخته شده است. شاید بر این نکته واقف باشید که بتن یک ماده ترد است. دانشمندان و مبتکران با ارائه راهکاری خلاقانه در تلاش برای تقویت این مورد، با استفاده از الیاف شیشه، بتنی را طراحی کردند که امروزه با نام جی اف آر سی می شناسیم. شاید بتوان گفت که جی اف آر سی بتن تقویت شده و مدرنی است که با خلاقیت و درایت ساخته شده است.

ایده هایی نو برای طراحی نمای مدرن ساختمان


استفاده از خطوط ساده در طراحی نمای مدرن


خطوط ساده در نمای مدرن

خطوط ساده در نمای مدرن

خطوط ساده در نمای مدرن
بهره گیری و استفاده از خطوط ساده در طراحی نمای مدرن بناها و سازه ها، امروزه از روش های موردپسند و پرکاربرد در دنیای ساخت و ساز است. از مهم ترین دلایل کاربرد گسترده این روش در طراحی بنای مدرن سازه ها را می توان سادگی و در عین حال مدرنیته بودن دانست که نقش به سزایی در نما بازی می کند.

استفاده از ترکیب مصالح مختلف در نمای مدرن


ساخت و تکمیل پروژه های مختلف و طراحی بناها و سازه ها با استفاده از ترکیب مصالح مختلف به روشی جذاب برای بسیاری از پیمانکاران، سازندگان و معماران بدل شده است. با به کارگیری این روش می توان مزایای این مصالح را به صورت یک ترکیب مفید و سازنده برای بنا ایجاد کرد. قدرتی که در طراحی بنا، خصوصا بنای مدرن می توان از روش ترکیب مصالح مختلف به دست آورد، بی نظیر است. قدرت انتخاب و حذف محدودیت ها قطعا گزینه جذابی برای بسیاری از افراد است.

به کارگیری پانل های رنگی در نما


در طراحی و ساخت پروژه ها و نمای های مدرن محدودیت های دنیای معماری سنتی از بین می رود و جای خودش را به خلاقیت و فناوری می دهد. از جذابیت ها و زیبایی های شکوهمند نماهای مدرن، ذکر همین نکته کافی است که تبلور تفکرات خلاق طراحان و معماران در بنا را شاهد هستیم. پانل هایی که در سازه ها و نماهای مدرن مورد استفاده قرار می گیرند، هر کدام پتانسیل تبدیل کردن نما به بخشی متفاوت و خاص را دارا هستند. چه از لحاظ سایز و اندازه پانل ها و هم چنین رنگ و تنوع یا ترکیب رنگ ها.

لایه های هماهنگ شده از لحاظ رنگی باعث می شوند خطوط مختلف پانل، خود را نشان دهند و بیان گر این نکته است که پانل ها از لحاظ اندازه با یکدیگر تفاوت دارند و باعث می شوند شکل ساختمان بزرگ تر از حد نرمال به نظر آید. گاهی بهترین راه برای دسترسی به اهداف موردنظر در پروژه و ایجاد تفاوت و تمایز در نمای مدرن ساختمان و سازه، رنگ است.

بعضی اوقات، طراحی های جدید باید صرفا ظاهری سنتی را نشان دهند تا بتوان به استایل مطلوب دست یافت. در این نوع نما از لایه ها برای تفکیک چوب های رنگ شده از قسمت های تیره تر استفاده می شود. رنگ چهارچوب پنجره، هماهنگ با رنگ نمای تیره تر است که کمک می کند به نمایی مدرن تر برسیم.

اصول طراحی نمای مدرن


تزینات اندک در نمای ساختمان


در طراحی و ساخت نمای مدرن سازه ها و پروژه های ساختمانی معمولا از ایجاد طرح های اضافی پرهیز می شود. برعکس این نکته در طراحی و ساخت نمای سنتی و تاریخی سازه ها و پروژه های ساختمانی مشهود است. یعنی طرح های اضافی و بیشتر و ارائه پیچیدگی های فنی و هنری فراوان. گرایش طراحان و معماران در طراحی نماهای مدرن پروژه های ساخت و ساز بیشتر در جهت خطوط و الگوهای به اصطلاح مینیمال، با دیوارها و سقف هایی ساده و با کم ترین پیچیدگی است.

رنگ های مناسب نما


نمای رنگی مدرن نمای رنگی مدرن

نمای رنگی مدرن

نمای رنگی مدرن
در طراحی و ساخت پروژه های عمرانی و ساخت و ساز که دارای نما و ساختار مدرن معماری هستند، اصولا استفاده از پالت ها و ترکیبات خنثی در قسمت رنگ بسیار متداول است. استفاده از برخی رنگ ها در طراحی و ساخت نمای مدرن سازه ها بر رنگ های دیگر ارجحیت دارد. برای مثال رنگ های کرم، قهوه ای، خاکستری و بژ گزینه های بسیار مناسبی برای به کاربردن در نما هستند. استفاده از رنگ های سبک و راحت در طراحی ها و به کارگیری رنگ های غنی مانند بنفش برای جلوگیری از یکنواختی سازه و نما بسیار کارگشا خواهد بود.

طراحی باز شوها در نمای مدرن


نمای باز شو مدرن

نمای باز شو مدرن

نمای باز شو مدرن
طراحی و تعیین محل قرارگرفتن بازشوها در نمای سازه ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. نقش پنجره ها در طراحی و ساخت نمای سازه های مدرن و پروژه های عمرانی مثال زدنی است. علت این اهمیت بالا در طراحی ها، فاکتور مهمی به نام شفافیت است. برای اینکه طراحی های مدرن و جذابی داشته باشیم، بهره گیری از طراحی ها و پلن های ساده و زیبا نقش بسیار مهمی خواهند داشت. به کارگیری از طراحی های شلوغ و پر زرق و برق علاوه بر آنکه هزینه های سرسام آوری بر پروژه و کارفرمایان و پیمانکاران تحمیل می کند، از کارایی لازم برای زیبا کردن نما و سازه برخوردار نیست. از شگفت انگیزترین نکات در طراحی نمای مدرن و معماری مدرن و پسامدرن باید به پیچیدگی های فنی و مهندسی پنهان در پشت سادگی و طراحی های یک دست اشاره کرد.

انتخاب متریال در نمای مدرن ساختمان


برای طراحی نما و ساخت و تکمیل پروژه های ساخت و ساز که دارای ساختار مدرن هستند، متریالی که از آن استفاده می شود اهمیت خیلی خاصی ندارد، بلکه نکته مهم در طراحی این گونه بناها و سازه ها این است که استفاده و به کارگیری از خطوط صاف ساده و بافت هایی با طراحی ساده، بهترین گزینه محسوب می شوند. شما محدودیتی در متریال موردنظر خود ندارید. می توانید بسته به هدف و استراتژی خود از متریال موردنظر خود استفاده کنید. ممکن است متریال انتخابی شما اقتصادی و به صرفه باشد، یا اینکه سازگاری خوبی با محیط و جغرافیای منطقه داشته باشد.

هر کدام از این موارد که باشد شما می توانید از چوب، آجر، فولاد، بتن و مصالح دیگر بسته به نظر و علاقه خود استفاده کنید. استفاده از چند متریال در کنار یکدیگر در نماهای مدرن استفاده می‌شود، اما در ترکیب ها باید به تناسب متریال بسیار دقت کنید، حتی می‌توانید یک بخش از نمای مدرن را با استفاده از متریال خاص برجسته تر کنید. در طراحی مدرن، سقف ها می‌توانند صاف یا شیب دار باشند اما سقف های منحنی یا گنبددار و همچنین سقف های ترکیبی و پیچیده در طراحی های مدرن کمتر دیده می‌شوند.

رنگ در نمای مدرن ساختمان مسکونی


نمای مدرن مسکونی
به کارگیری صحیح و اصولی رنگ ها در طراحی و ساخت پروژه های ساخت و ساز و عمرانی و نماهای مدرن پتانسیل بسیار بالایی در زیبا تر کردن و دمیدن روحی جدید در نما و سازه را دارد. استفاده از رنگ ها در معماری، طراحی و تکمیل پروژه های عمرانی و نماهای ساختمانی مدرن زمینه ساز ایجاد پیوند بسیار عمیقی میان انسان ها و طبیعت است. همواره در نظر داشته باشید که رنگ ها جانی دوباره به روح و روان انسان ها می بخشند.

حال تصور کنید که در محیطی آکنده از رنگ ها و پر از نشانه های طبیعت زندگی کنید، به نظر نکته بسیار مثبتی است. استاندارد ترین رنگ ها برای طراحی مدرن نما و سازه هایی که دارای ساختاری با این سبک هستند، رنگ های خنثی و روشن اند. از طرفی در نظر داشته باشید که رنگ های بژ و خاکستری مزیت های مثبت زیادی دارند و باید مورد توجه قرار گیرند. ذکر این نکته بسیار مهم و حیاتی است که بهتر است تطابق رنگ موردنظر با محیط جغرافیایی، شرایط آب و هوایی و ساختار شهری را همواره در نظر بگیرید.

نورپردازی در نمای مدرن ساختمان مسکونی


نورپردازی نمای مدرن

نورپردازی نمای مدرن

نورپردازی نمای مدرن
روشنایی و نورپردازی در طراحی مدرن نما و ساخت و تکمیل و توسعه پروژه های ساخت و ساز و عمرانی می تواند دارای اهمیت بسیار زیادی باشد. روشنایی و نورپردازی بیرونی نما و سازه دارای گزینه های بسیاری است. برای مثال می توان از نورهای لامپ زیرسقفی برای تراس و نمای سازه استفاده کرد. برخی از چراغ های دیواری دو طرفه در بعضی از نقاط جلوه نورپردازی چشمگیری را ایجاد می‌کنند. نورپردازی باعث برجسته شدن قسمت‌های مهم نما می‌شود. نمایش نورهای نرم و روشنایی از بالا یا پایین به دیوارها، ستون ها یا زیر پنجره ها، نمای بیرونی ساختمان را روشن و پرجلوه می کند.

راه حل های روشنایی برای نمای ساختمان مسکونی مدرن، پتانسیل نما را برجسته می‌کند. دستیابی به «شب‌های روشن و جذاب»، نشان از تفکر گسترده در شهرسازی مدرن دارد. همچنین، یک ساختمان در حال گفتگو مداوم با اکوسیستم خود است و برای پایدار ماندن آن، سیستمی کارآمد از روشنایی نما ضروری است.

اهمیت توجه به نمای ساختمان مدرن مسکونی


نمای مدرن مسکونی
نمای ساختمان، جلوه ای ثابت و قدرتمندی است که می تواند برای انتقال پیام، برقراری ارتباط، متبلور کردن عواطف و ایجاد توجه مورد استفاده قرار گیرد. طراحی مدرن نمای ساختمان مسکونی، تصور مردم را نسبت به ساختمان ها تغییر خواهد داد. البته، روش انتخابی برای طراحی یک نمای بیرونی باید منعکس کننده ترجیحات شخصی، کشش بازار و حتی سبک زندگی افراد آن منطقه باشد.

ضمن برنامه ریزی برای طراحی نمای بیرونی ساختمان، مهم است که نه تنها جذابیت بصری نما حفظ شود، بلکه باید عناصر کاربردی را نیز در آن لحاظ کرد. نما باید در برابر شرایط جوی، رطوبت، خوردگی، یخ زدگی، تابش مداوم نور آفتاب و موارد محیطی دیگر مقاوم باشد. همچنین به سلامتی افراد و محیط زیست نیز آسیبی نرساند. در پایان، نما باید در طول زمان بهره برداری از سازه، به خوبی عمر کرده و کمترین هزینه تعمیر و نگهداری را داشته باشد.

در تهیه و نگارش این مقاله، تمام سعی خود را به کار بردیم تا بتوانیم مقاله ای کاربردی و در خور مخاطبان خاص لاگین برندز تهیه کنیم. تلاش ما بر آن بود تا اطلاعاتی کاربردی و جامع از نمای مدرن ساختمان و موضوعات مرتبط با آن برای شما تهیه و تولید کنیم. امیدوارم که از مطالعه این مقاله بهره لازم را برده باشید و دعوت می کنیم نظرات خود را از طریق فرم زیر با ما به اشتراک بگذارید.


برندهای ساختمانی مقالات ساختمانی این مقاله را پسندیدید؟
برای دوستانتان در پیام رسان های معروف به اشتراک بگذارید. ارسال شما به ما کمک می کند همواره بهترین مطالب جهان را با بالاترین کیفیت ارائه کنیم.
 ← Share on Telegram  Share on Whatsapp Share on Whatsapp
× حذف تبلیغات
[شیرآلات و لوازم بهداشتی لوکس ساختمانی]
لوگوی گروه سترا Boosted (0) گروه سترا
[راه حل های هوشمند سازی ساختمان]
لوگوی مهندسین مشاور هوشمند سازی نویان Boosted (0) مهندسین مشاور هوشمند سازی نویان
[تولید سنگ های دکوراتیو (سنگ آنتیک و مصنوعی)]
لوگوی صدر استون Boosted (0) صدر استون
[وارد کننده تجهیزات سرویس بهداشتی]
لوگوی خانه رویایی ایلیا Boosted (0) خانه رویایی ایلیا
[تولید سنگ ساختمانی]
لوگوی سنگ تریمو Boosted (0) سنگ تریمو

نظر شما در مورد نمای مدرن ساختمان


ایمیل:    
نام و فامیل:  
تلفن همراه:  
نظر شما:  
صد ضربدر سه =     
   


مقالات و تیزرهای مرتبط با: ⇐ نمای مدرن

خلاقانه ترین آبنما های مدرن

خلاقانه ترین آبنما های مدرن


آب عنصری است که با همه حواس پنج گانه انسان سر و کار دارد. این عنصر از دیرباز در زندگی انسان ها نقش بسیار مهمی داشته و همیشه جزو ثابتی از آن به شمار رفته و می رود. تاثیر آب بر...


پنجره ترمال بریک آلومینیومی

پنجره ترمال بریک آلومینیومی


پنجره ترمال بریک در دسته تکنولوژی های های تک (Hi-Tech) یا همان فناوری های پیشرفته قرار می گیرد. پنجره ها بخش های مهمی از نمای مدرن و همچنین دکوراسیون داخلی منازل مسکونی و اداری محسوب می شوند و معماران و طراحان...


نمای متحرک ساختمانی در شانگهای

نمای متحرک ساختمانی در شانگهای


یک مرکز تجاری جدید به تازگی در نزدیکی ساحل شهر قدیمی شانگهای ساخته شده است. این ساختمان که توسط شرکت معماری بریتانیایی طراحی شده ۴۲۰۰۰۰ متر مربع وسعت دارد و شامل دو برج با ارتفاع ۱۸۰ متری است که دفاتراداری، هتل،...


ترمووود، بهترین چوب نما در آپارتمان های مسکونی

ترمووود، بهترین چوب نما در آپارتمان های مسکونی


آشنایی با انواع مواد و مصالح به شما کمک می کند انتخاب بهتری داشته باشید و در نهایت فضای با کیفیت تری را تجربه کنید، فرقی نمی کند که این مواد و مصالح در کدام قسمت خانه مورد استفاده قرار می...


طراحی ساختمان مسکونی JOH 3 در برلین

طراحی ساختمان مسکونی JOH 3 در برلین


در شهر برلین، شرکت معماری J. Mayer H یک مجتمع مسکونی با یک نمای مدرن طراحی و به پایان رسانده است، طبق گفته معمارJ. Mayer H، ساختار این مجتمع مسکونی چند واحدی "کلیتوریسم مسکونی کلاسیک برلین" را بازنویسی می کند؛ در...


شرکت ساختمانی تیبا
0

شرکت ساختمانی تیبا

مهندسین مشاور هوشمند سازی نویان
0

مهندسین مشاور هوشمند سازی نویان

پنجره و نمای پیشینه صنعت توس
1

پنجره و نمای پیشینه صنعت توس

صدر استون
0

صدر استون

سنگ تریمو
2

سنگ تریمو

خانه رویایی ایلیا
1

خانه رویایی ایلیا

محبوب کنید: 0   به اشتراک بگذارید: Share on Facebook   Share on Twitter   Share on Google+   Share on Telegram   Share on Whatsapp Share on Whatsapp

تگ ها:   |  نمای مدرن   |  نمای ساختمان

تاریخ ثبت ثبت: 1400/06/16
بازدید بازدید: 97

مطالب مرتبط با ساختمانی

پنجره ترمال بریک آلومینیومی
0

پنجره ترمال بریک آلومینیومی

سنگ اسلب و کاربردهای آن
0

سنگ اسلب و کاربردهای آن

مشهورترین معماران جهان
0

مشهورترین معماران جهان

ویلاهای لاکچری امارات متحده عربی
0

ویلاهای لاکچری امارات متحده عربی

بلندترین آسمان خراش های اروپا
0

بلندترین آسمان خراش های اروپا

برج های دو قلوی ارمیتاژ پلازا در پاریس
0

برج های دو قلوی ارمیتاژ پلازا در پاریس

خانه سرسبز مدرن استوایی در کرالا
0

خانه سرسبز مدرن استوایی در کرالا

51 طراحی محوطه کنار استخر شیک
0

51 طراحی محوطه کنار استخر شیک

موزاییک رویایی ایتالیایی سیسیس
0

موزاییک رویایی ایتالیایی سیسیس

برج های گرند پارک رزیدنس زعفرانیه
0

برج های گرند پارک رزیدنس زعفرانیه

برج های مرلین مونرو در کانادا
0

برج های مرلین مونرو در کانادا

انواع سنگ ساختمانی ایرانی
1

انواع سنگ ساختمانی ایرانی

هتل مدرن آکاپولکو در اقیانوس آرام مکزیک
0

هتل مدرن آکاپولکو در اقیانوس آرام مکزیک

برج های دو قلوی کیش
0

برج های دو قلوی کیش

شیرآلات ایتالیایی لوکس زانتی
0

شیرآلات ایتالیایی لوکس زانتی

برج های پانوراما در لاس وگاس
0

برج های پانوراما در لاس وگاس

کاخ الیزه پاریس
0

کاخ الیزه پاریس

برج بین المللی تهران
0

برج بین المللی تهران

برج شگفت انگیز AZ در برنو
0

برج شگفت انگیز AZ در برنو

برج های لوکس ترنبری در لاس وگاس
0

برج های لوکس ترنبری در لاس وگاس

© Copyright 2015-2021 loginbrands.com - All Rights Reserved - Design & Develop by: LOGINBRANDS