نسخه فارسی النسخة العربية Türkçe Versiyonu English Version
دسته بندی پخش موسیقی

برندهای خودرو برندهای ساعت برندهای طلا و جواهر برندهای پوشاک برندهای مبلمان برندهای دکوراسیون برندهای ساختمانی برندهای ورزشی

معرفی شبکه اینترنتی برندها


شبکه اینترنتی برندها
به شبکه اینترنتی برندها (LoginBrands) خوش آمدید.
شبکه بزرگ اینترنتی برندها با تلاش شبانه روزی و تجربیات 5 ساله تیم فنی و توسعه وب سایت تجارت الکترونیک برنزا و کسب تجربیات 5 ساله در نگهداری و توسعه آن با هدف ایجاد یک شبکه اینترنتی و مرجع جامع از برترین و معتبرترین برندهای ایرانی و جهانی و ساخت لوکس ترین شوروم مجازی خاورمیانه به 4 زبان: فارسی، عربی، ترکی و انگلیسی جهت کسب بیشترین نتیجه برندینگ و دریافت مشتریان خاص راه اندازی شده است.

امکانات آگهی مدرن در این شبکه به شرح زیر می باشد:

- ثبت برند در سایت به نشانی: www.loginbrands.com

- ثبت حداکثر 120 تصویر با کیفیت هم سایز از محصولات و یا خدمات همراه با نام هر تصویر

- قراردادن 10 تصویر ژورنالی با کیفیت از محصولات و یا خدمات

امکانات یک آگهی VIP و VIP+ در شبکه اینترنتی برندها: شبکه اینترنتی برندها
- معرفی برند و یا شرکت و تاریخچه آن

- پیشنهاد برند به سایر بازدیدکنندگانی که آگهی های مشابه را محبوب نموده اند.

- ساخت اسلایدر از برترین محصولات و نمایش اسلایدها به بازدیدکنندگانی که هنوز از محصولات بازدید نکرده اند.

- درج حداکثر 10 تیزر تبلیغاتی از برند، شوروم و یا محصولات

- اختصاص آدرس منحصر به فرد به ازای هر برند: (loginbrands.com/brandname)

- حضور بنر آگهی و شوروم مجازی در پایین مقالات و تیزرهای مرتبط در لوکس ترین مجله اینترنتی سبک زندگی لوکس خاورمیانه با روزانه ده ها هزار بازدیدکننده خاص

- بهینه سازی آگهی برای موتورهای جستجو با کلمات کلیدی مرتبط و در صورت ارائه محتوای استاندارد (اطلاعات بیشتر: به بهینه سازی آگهی مراجعه کنید.)

- حضور در میان ده ها برند مطرح ایرانی و جهانی و بازدید آگهی توسط بازدیدکنندگان خاص

- ثبت تصاویر برتر در اینستاگرام شبکه برندها به نشانی: instagram.com/loginbrands

- و امکانات منحصر به فرد دیگر ...


مزایای حضور در شبکه اینترنتی برندها


طبق سیاست های جدید شبکه اینترنتی برندها از اواسط سال 1397 و پیگیری آن در سال 1398، وب سایت لاگین برندز دیگر تنها یک وب سایت مدرن در زمینه سبک زندگی لوکس نبوده و آگهی های ویژه و رویال در این وب سایت، بیشترین فیدبک مشتری و برندینگ نسبت به تمامی وب سایت ها و شبکه های مجازی در حوزه برندهای لوکس را کسب می نمایند.

• آگهی ها با حضور در میان برندهای برتر ایران و جهان و دیده شدن توسط بازدیدکنندگان سایر آگهی ها و برندها، بازدیدکننده و مشتری بالقوی مناسبی کسب می کنند.

• با حضور آگهی در میان مقالات سبک زندگی لوکس در مجله اینترنتی برندها و ارسال لینک مقالات از طریق شبکه های مجازی به باشگاه مشتریان لاگین برندز، روزانه هزاران نفر از مقالات خاص سایت بازدید می کنند که یکی از بهترین روش ها جهت درج بنر آگهی ها و بازدید مناسب می باشد.

• حضور آگهی در میان تیزرها و فیلم های سایت در تیزرهای سبک زندگی لوکس و ارسال لینک تیزرها از طریق شبکه های مجازی نیز روزانه هزاران بازدیدکننده به آگهی های خاص سایت دسترسی پیدا می کنند. (در پایین تیزرها نیز بنر ورود به آگهی برندها قرار دارد.)

• صفحه اختصاصی برندها (آگهی ها) نیز مستقیما به ده ها هزار عضو باشگاه مشتریان لاگین برندز ارسال می شود و بازدیدکنندگان خاص لاگین برندز نیز از حضور برندها آگاه شده و آگهی ها به مکان های معتبری جهت استفاده ده ها هزار عضو از محصولات و خدمات موجود تبدیل شده است.

• دیده شدن صفحات زیادی از لاگین برندز در جایگاه های برتر موتورهای جستجو (خصوصا گوگل) با توجه به رتبه سئوی بسیار ممتاز سایت در زمینه های سبک زندگی و محصولات مرتبط که موجب جذب مشتریان بالقوه به آگهی ها می شود.

• از آنجا که محتویات غنی وب سایت لاگین برندز از سال 1397 به زبان های انگلیسی، عربی و ترکی استانبولی ترجمه شده است، بازدیدکنندگان موثری از نسخه های بین المللی سایت بازدید می کنند و ترجمه دقیق آگهی تولیدکنندگان برتر ایرانی و حضور آگهی ها در نسخه های بین المللی، گام موثری در جذب مشتریان از کشورهای همسایه می باشد.

جهت مشاوره بیشتر با شماره های: 22399681 - 22398343 - 22002501 و یا 09125000209 ارتباط برقرار کنید.

جهت ثبت آگهی لوکس برند در شبکه اینترنتی برندها کلیک کنید: ثبت نام

© Copyright 2015-2021 loginbrands.com - All Rights Reserved - Design & Develop by: LOGINBRANDS