نسخه فارسی النسخة العربية Türkçe Versiyonu English Version
دسته بندی پخش موسیقی

برندهای خودرو برندهای ساعت برندهای طلا و جواهر برندهای پوشاک برندهای مبلمان برندهای دکوراسیون برندهای ساختمانی برندهای ورزشی

برندهای پوشاک

1

لاکچری ترین برندهای دنیای مد

× حذف تبلیغات
[تولید شیشه و آینه دکوراتیو و لوسترهای دست ساز]
Boosted (152) شیشه دست ساز یونیک گلس
[آپارتمان های لوکس استانبول]
خرید آپارتمان در استانبول
برند های لاکچری

مقاله لاکچری ترین برندهای دنیای مد با تصاویر با کیفیت


براساس تحقیقاتی که Bain & Company انجام داده است. میزان رشد ارزش برندهای لاکچری در سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ حدود ۴ درصد بوده است. پیش بینی می شود میزان رشد برندهای لاکچری در سال ۲۰۱۵ به بیش از ۶ درصد برسد. میزان کل بازار لاکچری در سال ۲۰۱۲ حدود ۲۷۳ میلیارد دلار بوده است که در سال جاری میلادی به ۲۹۰ میلیارد دلار خواهد رسید.

برندهای لاکچری و محبوب در سرتاسر دنیا برای مشتریان خود حس قدرت اعتماد به نفس را به همراه دارند. اینتر برندز  Inter Brands که یک موسسه تعیین ارزش برندهای معروف و مشهور است که به تخمین ارزش برند های لاکچری در جهان پرداخته است. ارزشمندترین برند لوکس دنیای مد در مقیاس جهانی برند لویی ویتون است! گوچی و پرادا بعد از لویی ویتون در رده های بعدی قرار دارند ، که ممکن است با رشد چشمگیری که در این چند سال اخیر در بین مشتریان آسیایی داشته اند روزی بتوانند پیشتازی بازار را در دست بگیرند و به رتبه یک در مقیاس جهانی برسند.

با اینکه لویی ویتون در چند سال گذشته با سقوط ۱۲درصدی در ارزش برندش مواجه شد اما همچنان در لیست ۳۰ برند برتر و با ارزش دنیای مد قرار دارد و در رشد ارزش برندش با قدرت باورنکردنی از رقیبان خود پیشی گرفته است.

برندهای مشهور و معروف دنیای مد و فشن را در ادامه مشاهده نمایید:


1- برند لاکچری Louis Vuitton

برند لاکچری Louis Vuitton

ارزش این برند سوپر لوکس و لاکچری ۲۳٫۵۸ میلیارد دلار تخمین زده شده است.

براساس تحقیقاتی که Bain & Company انجام داده است. میزان رشد ارزش برندهای لاکچری در سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ حدود ۴ درصد بوده  است. پیش بینی می شود میزان رشد برندهای لاکچری در سال ۲۰۱۵ به بیش از ۶ درصد برسد. میزان کل بازار لاکچری در سال ۲۰۱۲ حدود  ۲۷۳ میلیارد دلار بوده است که در سال جاری میلادی به ۲۹۰ میلیارد دلار خواهد رسید.

Louis Vuitton Malletier ، یک برند مد فرانسوی است که توسط Louis Vuitton در سال ۱۹۸۴ تاسیس شد. با ارزش ترین برند لوکس دنیا، دارای ارزشی به میزان ۲۳٫۵۸ میلیارد دلار است. با وجود سلطه بر بازار مد، در سال ۲۰۱۲، این شرکت ۱۲ درصد از ارزش خود را از دست داد. یکی از معروفترین کیف های این شرکت معمولا به قیمتی بیش از ۱۰۰۰۰ دلار فروخته می شود و ساعت های کلکسیون Tambour Monogram آنها بین ۲۶۰۰۰ تا ۲۹۰۰۰ دلار قیمت دارند.


کیف لویی ویتون

کیف لویی ویتون

کیف لویی ویتون

کیف لویی ویتون

کیف لویی ویتون


2- برند لاکچری Gucci

برند لاکچری Gucci

ارزش این برند مشهور دنیای فشن ۹٫۴۵ میلیارد دلار ارزش گذاری گردیده است.

گوچی سومین برند با ارزش لوکس دنیا به ارزش ۹٫۴۵ میلیارد دلار است. این شرکت پوشاک ایتالیایی در سال ۱۹۲۱ توسط گوچیو گوچی پایه گذاری شد. امروزه گوچی قسمتی از گروه گوچی است و توسط کرینگ، یک شرکت فرانسوی که بیشتر به نام PPR شناخته می‌شود اداره می شود. مدیر عامل فعلی گوچی، پاتریتزیو دی مارکو است.

در سال ۲۰۱۲، گوچی با رشد قابل توجهی به میزان ۴۸درصد در فروش تجربه متفاوتی را گذراند به طوری که ارزش این برند از ۸/۶ میلیارد دلار به ۷/۱۲ میلیارد دلار رسید. کیف کروکودیل یکی از معروف ترین کیف های گوچی است که در حدود ۳۵۰۰۰ دلار قیمت دارد.


کیف گوچی

کیف گوچی

کیف گوچی

کیف گوچی

کفش گوچی

صندل گوچی


3- برند لاکچری Hermes

برند لاکچری Hermes

ارزش این برند ۶٫۱۸ میلیارد دلار تخمین زده شده است.

Hermes Internation S.A که بیشتر با نام هرمس شناخته می شود، یک شرکت فرانسوی در عرصه مد و لباس است که در سال ۱۸۳۷ تاسیس شد. این شرکت دومین برند قدرتمند لوکس دنیا است که در سال ۲۰۱۳ از بین ۱۰۰ برند با ارزش دنیا در ردیف ۴۰ قرار گرفت.یکی از کیف های پرتقالی رنگ هرمس را می توانید به قیمت ۴۴۲۰ دلار خریداری کنید. در سال ۲۰۱۲ هرمس با فروش باورنکردنی ۲۰۳۱۵۰ دلار از یک کیفش از رقیب هایش پیشی گرفت.


کیف هرمس

کفش هرمس

پوشاک هرمس

کیف هرمس

کفش هرمس


4- برند لاکچری Cartier

برند لاکچری Cartier

ارزش این برند ۵٫۵ میلیارد دلار توسط اینتر برندز تعیین شد.

سوسیه کارتیه، که به نام کارتیه شناخته می شود، یک طراح فرانسوی ساعت و جواهر است. این برند توسط لویی فرانسوا کارتیه در سال ۱۸۴۷ در پاریس تاسیس شد و هنوز هم دفتر اصلی آن در این شهر است که توسط استانیسلاو د کوئرشیز اداره می شود. با ارزشی حدود ۳/۶ میلیارد دلار، کارتیه هفتمین برند قدرتمند دنیای مد قرار دارد. Cartier WatchTank Anglaise یکی از محصولات لوکس این برند است که به قیمت ۳۲۰۰۰ دلار فروخته می شود.


جواهرات کارتیر

جواهرات کارتیر

جواهرات کارتیر

جواهرات کارتیر

ساعت کارتیر

ساعت کارتیر

ساعت کارتیر


5- برند لاکچری Tiffany & Co

برند لاکچری Tiffany

ارزش این برند دنیای مد و فشن حدود ۵٫۱۶ میلیارد دلار تعیین گردیده است.

شرکت تیفانی در سال ۲۰۱۳ در فهرست فوربز جهانی ۲۰۰۰ با ارزش بازار سرمایه ۸٫۸ میلیارد دلار، در رتبه ۱۶۵۹ از بزرگترین شرکت‌های جهان قرار گرفت. دفتر مرکزی این شرکت در شهر نیویورک قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود.


پوشاک تیفانی

پوشاک تیفانی

پوشاک تیفانی

پوشاک تیفانی


6- برند لاکچری Burberry

برند لاکچری Burberry

ارزش این برند بالغ بر ۴٫۳۴ میلیارد دلار تعیین شده است.

گروه بربری در بریتانیا در سال ۱۸۵۶ توسط توماس بربری تاسیس شد.

ابتدا کارش را در بیزنگستون شروع کرد و حالا دفتر اصلی آن در لندن است. بربری تحت سه برند با نامهای Burberry Prorsum، Burberry London، Burberry Brit فعالیت می کند.  با ارزش برندی ۴٫۳ میلیارد دلار، بربری یکی از ۱۰ برند برتر دنیای مد است و دارای بیش از ۵۰۰ فروشگاه در بیش از ۵۰ کشور دنیا است. مشهورترین کت های این شرکت که از پر طاووس درست می شود تقریبا ۳۵۰۰۰ دلار قیمت دارد.


پوشاک بِربِری

پوشاک بِربِری

پوشاک بِربِری

پوشاک بِربِری


7- برند لاکچری Prada

برند لاکچری Prada

اینتر برندز Inter Brands ارزشی معادل ۴/۹ میلیارد دلار برای برند پرادا  Prada ارزش گذاری کرده است.

Prada S.P.A که بیشتر با نام پرادا اسم برده می شود، یک برند ایتالیایی است که توسط ماریو پرادا در سال ۱۹۱۳ پایه گذاری شد. دفتر مرکزی این شرکت که توسط آقای پاتریتزیو برتلی اداره می شود در میلان قرار دارد.

این شرکت چهارمین برند قدرتمند است و  میلیارد دلار ارزش دارد. پرادا در سال ۲۰۱۳، در لیست ۱۰۰ برند با ارزش جهان در رده ۹۵ قرار گرفت. کیف مشهور اوستریچ از این برند با قیمتی در حدود ۱۰۰۰۰ دلار به فروش می رسد.


پوشاک پرادا

کیف پرادا

کیف پرادا

کیف پرادا

پوشاک پرادا


8- برند لاکچری Ralph Lauren

برند لاکچری Ralph Lauren

ارزش این برند (Ralph Lauren) بیش از ۴٫۰۴ میلیارد دلار ارزش گذاری شده است.

فایننشیال تایمز درآمد این شرکت در سال ۲۰۰۹ را بیش از ۵ میلیارد دلار ارزیابی نموده بود. همچنین سود خالص این شرکت در سال ۲۰۰۹ نیز بالغ بر ۴۰۶ میلیون دلار بود. تعداد کارمندان پولو Ralph Lauren در سال ۲۰۰۶ بیش از ۱۲۸۰۰ نفر اعلام شده است.

کیف رالف لورن

پوشاک رالف لورن

پوشاک رالف لورن

پوشاک رالف لورن

پوشاک رالف لورن

پوشاک رالف لورن

برندهای پوشاک مقالات پوشاک این مقاله را پسندیدید؟
برای دوستانتان در پیام رسان های معروف به اشتراک بگذارید. ارسال شما به ما کمک می کند همواره بهترین مطالب جهان را با بالاترین کیفیت ارائه کنیم.
 ← Share on Telegram  Share on Whatsapp Share on Whatsapp
× حذف تبلیغات
[شوروم دکوراسیون داخلی لوکس]
لوگوی شوروم آسام هاوس Boosted (0) شوروم آسام هاوس
[تولید مبلمان کلاسیک و صنایع چوبی لوکس]
لوگوی مبلمان کلاسیک زیتون Boosted (0) مبلمان کلاسیک زیتون
[ارائه دهنده راه حل های خانه هوشمند و BMS]
لوگوی شرکت صنعت نوین امیرکبیر Boosted (0) شرکت صنعت نوین امیرکبیر
[تولید سنگ ساختمانی]
لوگوی سنگ تریمو Boosted (0) سنگ تریمو
[تولید کابینت و مصنوعات چوبی لوکس]
لوگوی کابینت اشنیز Boosted (0) کابینت اشنیز

نظر شما در مورد لاکچری ترین برندهای دنیای مد


ایمیل:    
نام و فامیل:  
تلفن همراه:  
نظر شما:  
صد ضربدر سه =     
   


مقالات و تیزرهای مرتبط با: پوشاک لاکچری

مقالات و تیزرهای پوشاک لاکچری


معروف ترین برندهای پوشاک فرانسوی

معروف ترین برندهای پوشاک فرانسوی

از معرفترین برندهای پوشاک دنیا، برندهای پوشاک فرانسوی می باشد، زیرا فرانسه از قرن 15 میلادی در مد و پوشاک فعالیت خود را آغاز کرده و همواره در دنیا پیشرو بوده است. وقتی به برندهای پوشاک فرانسوی فکر می کنید قطعا...


معروف ترین برندهای پوشاک ایتالیایی

معروف ترین برندهای پوشاک ایتالیایی

برندهای پوشاک ایتالیایی همیشه در جمع بهترین برندهای پوشاک جهان قرار دارند و در کل کشور ایتالیا در زمینه برندسازی پوشاک مردانه و زنانه گوی‌ سبقت را از بسیاری کشورهای دیگر تولید کننده پوشاک گرفته است و به یکی از برترین...


برترین برندهای لاکچری پوشاک سال 2020

برترین برندهای لاکچری پوشاک سال 2020

برند بنابه تعریف انجمن جهانی بازاریابان آمریکا به معنای: نام، نشان، عبارت، طرح یا ترکیبی از اینهاست که موجب شناسانده شدن کالاها و خدمات یک شرکت در اذهان عموم و متمایز شدن آنها از کالاها و خدمات مشابه می گردد. برندهای...


معروف ترین برندهای پوشاک آمریکایی

معروف ترین برندهای پوشاک آمریکایی

برندهای پوشاک آمریکایی طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارند به دلیل اینکه این کشور در حال حاضر به یکی از بهترین کشورها در صنعت پوشاک و مد در دنیا تبدیل شده است. شاید جالب باشد بدانید که تعداد زیادی از...


پوشاک لاکچری رالف لورن

پوشاک لاکچری رالف لورن

رالف لورن یک طراح مد و میلیاردر اهل ایالات متحده آمریکا است. وی به خاطر برند Polo Ralph Lauren مشهور است. وی با ثروتی بالغ بر ۶/۴ میلیارد دلار، توسط مجله فوربز صد و هفتاد و سومین فرد ثروتمند دنیا در...


معروف ترین برندهای پوشاک ترکیه ای

معروف ترین برندهای پوشاک ترکیه ای

در این مقاله به معرفی جامع معروف ترین برندهای پوشاک ترکیه می پردازیم که در کشورما نیز طرفداران زیادی دارند. اگرچه سابقه صنعت پوشاک در ترکیه به قرن هفده میلادی در امپراتوری عثمانی بازمی گردد، اما صنعت پوشاک این کشور در...


لاکچری بودن به سبک میسونی

لاکچری بودن به سبک میسونی

میسونی (Ottavio Missoni) شرکت پوشاک ایتالیایی است، که در زمینه تولید محصولات چرمی و انواع لباس، فعالیت می‌کند. شرکت میسونی در سال ۱۹۵۳ توسط اوتاویو میسونی در شهر گالاراته، لمباردی تأسیس شد و هم‌اکنون خانواده میسونی همچنان مالک اکثریت سهام این...


کابینت اشنیز
0

کابینت اشنیز

صدر استون
0

صدر استون

گالری مبلمان آمریکایی گارنت

گالری مبلمان آمریکایی گارنت

مبل امیران
0

مبل امیران

گروه اکسیژن
0

گروه اکسیژن

محبوب کنید: 1   به اشتراک بگذارید: Share on Facebook   Share on Twitter   Share on Google+   Share on Telegram   Share on Whatsapp Share on Whatsapp

تاریخ ثبت ثبت: 1396/04/17
بازدید بازدید: 4041
مرجع مرجع: لوکس تهران

مطالب مرتبط با پوشاک

معروف ترین برندهای پوشاک فرانسوی
0

معروف ترین برندهای پوشاک فرانسوی

معروف ترین برندهای پوشاک آمریکایی
0

معروف ترین برندهای پوشاک آمریکایی

معروف ترین برندهای پوشاک ترکیه ای
0

معروف ترین برندهای پوشاک ترکیه ای

معروف ترین برندهای پوشاک ایتالیایی
0

معروف ترین برندهای پوشاک ایتالیایی

برترین برندهای لاکچری پوشاک سال 2020
0

برترین برندهای لاکچری پوشاک سال 2020

برترین شوروم های پوشاک در لندن
0

برترین شوروم های پوشاک در لندن

بیانسه ملکه پولساز آمریکا
0

بیانسه ملکه پولساز آمریکا

ثروت هنرمند امریکایی جنیفر لوپر
0

ثروت هنرمند امریکایی جنیفر لوپر

اما واتسون جذاب ترین سلبریتی جوان هالیوود
0

اما واتسون جذاب ترین سلبریتی جوان هالیوود

ثروت لیدی گاگا ستاره مولتی میلیونر
0

ثروت لیدی گاگا ستاره مولتی میلیونر

جدیدترین اکسسوری‌های پاییز ۲۰۱۸
0

جدیدترین اکسسوری‌های پاییز ۲۰۱۸

هفته مد لندن 2018
0

هفته مد لندن 2018

لاکچری بودن به سبک میسونی
0

لاکچری بودن به سبک میسونی

طرح فانتزی برند لویی ویتون
0

طرح فانتزی برند لویی ویتون

پوشاک لاکچری رالف لورن
0

پوشاک لاکچری رالف لورن

برلوتی کالای لوکس مد فرانسوی
0

برلوتی کالای لوکس مد فرانسوی

حراج لباس های سلطان پاپ مایکل جکسون
0

حراج لباس های سلطان پاپ مایکل جکسون

تام فورد مالک مشهورترین برند مد و لباس
0

تام فورد مالک مشهورترین برند مد و لباس

لویی ویتون و کالکشن تابستانی 2018
0

لویی ویتون و کالکشن تابستانی 2018

گران ترین و محبوب ترین عطرهای جهان
0

گران ترین و محبوب ترین عطرهای جهان

© Copyright 2015-2021 loginbrands.com - All Rights Reserved - Design & Develop by: LOGINBRANDS